Sherlock Holmes 🕵️‍♂️

🎭 Dziś nasi uczniowie z Młodego Kopernika oraz Sudeckiego Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego mieli niezwykły dzień! 🎭
Wybrali się wspólnie do Auli Auditorium Novum na spektakl pt. „Sherlock Holmes”, wystawiany przez wrocławski teatr In Art. To było niezapomniane doświadczenie, które wzbudziło wiele emocji i pozwoliło na przeżycie niesamowitej przygody wraz z aktorami.
Wcielając się w rolę detektywów, razem z Sherlockiem Holmes’em poszukiwali Alchemika, aby rozwikłać zagadki i wyjaśnić popełnione zbrodnie. Było to nie tylko widowisko teatralne, ale prawdziwa podróż w świat tajemnic i intryg.
Dziękujemy teatrowi In Art za niezapomniane wrażenia oraz wszystkim uczniom za udział w tym magicznym przedstawieniu! 🕵️‍♂️🎩 #SherlockHolmes #TeatrInArt #NiesamowitePrzygody
Posted in Aktualności.